Napájení

Existují různé možnosti napájení audio procesorů

Klasické napájení závěsných procesorů SONNET 2 jednorázovými bateriemi zinek-vzduch typu 675 CI

Jedná se o nejčastěji využívaný způsob napájení závěsných audio procesorů. Vzhledem k cenám baterií v naší nabídce pro uživatele implantátů MED-EL i nejvíce ekonomický. K napájení jednorázovými bateriemi zinek-vzduch používáme bateriové pouzdro, které je připojeno k elektronice audio procesoru a tvoří s ním jednolitý tvar.

Audio procesor SONNET 2 má bateriové pouzdro na 2 baterie. K dispozici jsou však i jiné možnosti napájení.

         

Baterie můžete zakoupit v našem internetovém obchodě.

Ceny baterií pouze pro uživatele KI MED-EL

Pro uživatele kochleárních implantátů MED-EL v České Republice nabízíme baterie vhodné pro implantační systémy s označením "iCellTech Platinum 675CI-60M" za výhodnou cenu pro jedno celé balení (1 krabička = 10 blistrů = 60 baterií) 600,- Kč vč. 12% DPH (cena za 1 baterii 10,- Kč). Jsme přímým dovozcem uvedených baterií přímo od výrobce, baterie jsou čerstvé, s expirační dobou 36 měsíců ode dne výroby. Uživatelé jsou s nimi spokojeni.

Ceny baterií pro uživatele kochleárních implantátů jiných výrobců

Pro uživatele kochleárních implantátů jiných výrobců nabízíme baterie vhodné pro implantační systémy s označením "iCellTech Platinum 675CI-60" za cenu pro jedno celé balení (1 krabička = 10 blistrů = 60 baterií) 660,- Kč vč. 12% DPH (cena za jednu baterii 11,- Kč). Jedná se o baterie určené pro použití v audio procesorech kochleárních implantátů.

* ) Údaj pro KI MED-EL.

 

Napájení závěsného audio procesoru SONNET 2 speciálními nabíjecími bateriemi

K napájení audio procesoru SONNET 2 lze využít nový typ nabíjecích lithiových baterií. Bližší informace naleznete na stránce ZDE.

       

Sada nabíjecích baterií včetně nabíjecího příslušenství je standardně součástí základní dodávky procesoru SONNET 2.

 

 

Napájení jednodílného procesoru RONDO 3 vestavěnou baterií

Audio procesory RONDO 3 jsou jako mobilní telefony napájeny vestavěnou lithiovou baterií. Informace k nabíjení naleznete na stránce výrobce ZDE.

V základní dodávce je nabíjecí podložka s USB kabelem a také síťový adaptér k podložce.

Provozní doba nabité baterie je dle zkušeností uživatelů 16 až 18 hodin. Je potřeba nezapomenout a procesor přes noc dobít.

Životnost vestavěné baterie je odhadovaná na 7 let při poklesu maximální kapacity na 70%, tj. přibližně 12 provozních hodin denně. Je možná i dřívější preventivní výměna baterie v rámci servisu.

Baterii procesoru RONDO 3 je možné dobíjet prostřednictvím libovolné powerbanky.