RONDO 3

Jednodílný audio procesor RONDO 3

Když v roce 2013, před více než 10ti lety, jako první na světě, představil MED-EL svůj první jednodílný audio procesor RONDO, způsobil tím revoluci na poli audio procesorů ke kochleárním implantátům. Potom, v roce 2017, přišlo RONDO 2 s bezdrátovým nabíjením. A nyní, od roku 2020, mají uživatelé k dispozici procesor RONDO 3. Již žádné káblíky, jednorázové baterie, maximální voděodolnost, vyměnitelné designové kryty, automatické zpracování signálu 3.0 a od roku 2024 i přímý audiostreaming.

Procesor RONDO 3 je napájen vestavěnou nabíjecí baterií s 18ti hodinovou výdrží. Životnost baterie je 7 let. Přes den nosíte, přes noc, když spíte, bezdrátově nabíjíte. Ráno zapnete, nasadíte a jdete. S RONDEM 3 jste svobodní.

Dodávka audio procesoru je pro české uživatele maximálně kompletní, nic nemusíte dokupovat. Ke každému procesoru dostanete pro začátek zdarma i 4 vyměnitelné krytky dle vaší volby.

Uživatelská sestava pro audio procesor RONDO 3 zahrnuje:

    Audio procesor s vybraným krytem
Barvu/vzor krytu audio procesoru si lze vybrat na našem eshopu - klikněte
Součástí základní uživatelské sady je 1 základní černý kryt a 4 uživatelem vybrané krytky. Lze si vybrat různé barevné kombinace. 
     
  Dálkové ovládání FineTuner Echo
Sestava dálkového ovládání obsahuje ovladač, baterii, čistící hadřík a upevňovací poutko. Ovladač lze snadno využít k ovládání jednoho nebo dvou audio procesorů zároveň. Součástí ovladače je i integrovaný tester funkce audio procesoru.
     
  Bezdrátové zařízení 3v1 AudioLink
Univerzální zařízení pro konektivitu, které umožňuje bezdrátové spojení audio procesorů s telefonem, tabletem, TV a jinými multimediálními zařízeními.
Funkce:
1. Hands-free pro telefonování (Bluetooth)
2. Bezdrátový mikrofon
3. Připojení multimediálních zařízení
Sestava zahrnuje: hlavní jednotku AudioLink, dokovací/nabíjecí stanici, sadu kabelů, napájecí adaptér, příslušenství
     
  Bezdrátová nabíječka Aircharge
Bezdrátová nabíjecí podložka pro RONDO 3. Napájení přes USB kabel. Součástí balení i napájecí USB adaptér do elektrické zásuvky.
  Vodní sada WaterWear pro RONDO 3
Vodotěsný obal, se kterým se lze s audio procesorem koupat nebo plavat. Lze používat v čisté, slané i chlorované vodě.
  Denní pouzdro
Přenosné pouzdro na uložení audio procesoru RONDO 3 a příslušenství.
  Sada upevňovacích sponek
Umožňuje dodatečnou bezpečnostní fixaci audio procesoru do vlasů nebo na oděv.
  Lepící fixační kroužek GripWear
Opakovaně použitelná gumová lepicí podložka, která se aplikuje na spodní část audio procesoru RONDO 3 pro zvýšení fixace. V jednom balení je 12 podložek.
  Adaptér AudioStream pro RONDO 3 NOVINKA OD 03-2024
Adaptér AudioStream umožňuje s audio procesorem RONDO 3 využívat přímé streamování zvuku z různých audio zařízení pomocí technologie Bluetooth Low Energy.
     
  Multifunkční nepromokavý batoh
Celá uživatelská sestava audio procesoru včetně příslušenství je dodávána uvnitř univerzálního stylového batohu z nepromokavého materiálu.
     

Další informace k audio procesoru RONDO 3: