Napájení audio procesoru SONNET

Audio procesor SONNET umožňuje až 60 hodin provozu na jednu sadu 2 jednorázových baterií zinek-vzduch 675 CI. Jako novinka je dále k dispozici možnost napájení pomocí akumulátorů.

Níže uvádíme bližší informace k jednotlivým typům bateriových pouzder a různým možnostem napájení audio procesoru SONNET.

Standardní bateriové pouzdro

Napájení ze sady dvou jednorázových baterií zinek vzduch 675 CI. Procesor vydrží na jednu sadu baterií až 60 hodin provozu = 5 dní poslechu.

Standardní bateriové pouzdro je součástí standardní dodávky audio procesoru.

Vlastnosti standardního bateriového pouzdra

Akumulátorové pouzdro STANDARD

Akumulátorové pouzdro umožňuje napájet audio procesor pomocí nabíjecích baterií. Audio procesor vydrží v provozu na jednu nabitou baterii STANDARD přibližně 10 hodin. V nabíjecí stanici lze současně dobíjet až 4 baterie najednou. Lze tak vždy mít připravenou dostatečnou zásobu nabitých baterií.

Akumulátorové pouzdro STANDARD si lze zakoupit jako doplňkové příslušenství. Balení obsahuje nabíjecí stanici a 3 kusy nabíjecích baterií.

Vlastnosti akumulátorového pouzdra STANDARD

Akumulátorové pouzdro MICRO

Akumulátorové pouzdro umožňuje napájet audio procesor pomocí nabíjecích baterií. Audio procesor vydrží v provozu na jednu nabitou baterii MICRO přibližně 7 hodin. V nabíjecí stanici lze současně dobíjet až 4 baterie najednou. Lze tak vždy mít připravenou dostatečnou zásobu nabitých baterií.

S akumulátorovým pouzdrem MICRO se audio procesor SONNET znatelně odlehčí.

Akumulátorové pouzdro MICRO si lze zakoupit jako doplňkové příslušenství. Balení obsahuje nabíjecí stanici a 4 kusy nabíjecích baterií.

Vlastnosti akumulátorového pouzdra MICRO

Externí bateriové pouzdro MINI

Externí bateriové pouzdro umožňuje audio procesor napájet 1 tužkovou baterií typu AAA. Procesor v tomto případě vydrží až 37 hodin provozu. Externí bateriové pouzdro se nosí mimo ucho a k audio procesoru je připojeno pomocí kabelu.

Externí bateriové pouzdro je součástí standardní dodávky audio procesoru.

Vlastnosti externího bateriového pouzdra MINI

 

Další informace a technické údaje o možnostech napájení lze nalézt v technickém listu k audio procesoru SONNET nebo na webových stránkách výrobce.