SONNET

SONNET znamená snadný poslech

V České republice k dispozici nejdříve od dubna 2015.

Závěsný audio procesor SONNET je vybaven novou verzí automatického řízení poslechu (ASM 2.0 - Automatic Sound Management), která aktivně přizpůsobuje výstup procesoru měnícím se poslechovým podmínkám (řeč, hudba, hluk na ulici, ve škole .....), takže se nemusíte starat o nastavení nebo změnu programu. Můžete se zaměřit na to, co právě posloucháte a nemusíte přemýšlet nad tím, který program je pro poslech optimální. Audio procesor automaticky vše zvládá za vás.

 

  Směrový poslech a lepší srozumitelnost, zejména v hlučném prostředí, zajišťují 2 mikrofony. 

  Redukce hluku větru minimalizuje nepřetržitý šum větru, zejména ve venkovním prostředí. Úroveň potlačení se dá nastavit.

   Automatická regulace hlasitosti nepřetržitě sleduje okolní prostředí a bez problémů přizpůsobuje výslednou hlasitost tak, aby každý zvuk byl slyšet jasně a srozumitelně.

  SYNCHRONY je odolný proti vodě a prachu. Déšť, postříkání vodou, tající sníh mu nevadí.

 

SYNCHRONY se může tvářit diskrétně nebo naopak provokativně. Můžete si zvolit ze stovky barevných kombinací. Barevnou kombinaci, která vám bude vyhovovat si můžete vyzkoušet zde po volbě menu "Colours".  Vybranou konfiguraci si můžete vytisknout kliknutím na ikonu "Download your configuration" (například ve formátu .PDF) a při objednání finální barevné specifikace předat/zaslat elektronicky svému implantačnímu centru nebo přímo zastoupení firmy MED-EL.