OTOsuite

A A A

OTOsuite - integrace všech audiologických měření do jediné výkonné aplikace

OTOsuite je softwarový nástroj od firmy GN Otometrics, který integruje všechny audiologické diagnostické přístroje a přístroje pro nastavování sluchadel do jediné aplikace. Prostřednictvím OTOsuite máte všechna naměřená data a výsledky vyšetření v jediné pacientské databázi. Sdružené výsledky z různých audiologických testů (audiometrie, tympanometrie, testy spojené s výdejem a nastavováním sluchadel, apod.) pak můžete najednou zobrazit na obrazovce počítače, vytisknout v jedné zprávě na tiskárně, či dále exportovat nebo sdílet se systémem NOAH. Hlavním cílem programu OTOsuite je tak zjednodušit a zefektivnit práci na klinice.

Úspora času a energie

OTOsuite umožňuje zadávat jednoduše výsledky měření z různých audiologických vyšetření, např. z audiometrie, tympanometrie, mapování řeči, ze simulátorů sluchadla, atd. Sruktura programu umožňuje mít uložená data stále po ruce a odpadá tak potřeba neustále přepínat mezi individuálními aplikacemi jednotlivých diagnostických zařízení. OTOsuite tak šetří čas, který pak lze využít například ke zvýšení individuální péče o pacienty.

Kombinovaná zpráva o výsledcích vyšetření

OTOsuite Vám krátí čas, který strávíte papírováním, a i tímto Vám poskytuje více času na pacienty. Výstupem systému OTOsuite je jedna zpráva, která kombinuje všechny výsledky měření. OTOsuite navíc umožňuje vkládat data i z jiných přístrojů, jiných firem než GN Otometrics, skrze systém NOAH.

Mnimální systémové požadavky

  • Procesor Pentium 4, 1.5 GHz
  • Operační paměť 1 GB RAM
  • 32 MB grafický adaptér, 32 bit color
  • 3 GB volné místo na HDD
  • Windows 7, Windows XP Professional SP1, Windows 2000 SP3 nebo Windows Vista
  • Internet Explorer 6 Service Pack 1
  • USB port pro komunikaci s příslušenstvím
  • NOAH 3.1™ nebo vyšší pro práci v NOAH módu

Podívejte se na animovanou prezentaci programu OTOsuite (v angličtině).

Pokud Vás systém OTOsuite zaujal a máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Vaše dotazy rádi zodpovíme.