A A A

Audiometrické komory španělského výrobce SIBELMED mají již více než 40 letou tradici. Komory jsou vyráběny s využitím nejnovějších akustických materiálů izolujících zvuk a vyznačují se vynikajícím poměrem cena/výkon.

Audiometrické komory SIBELMED

Audiometrické (tiché) komory nabízíme v Česku a Slovensku z produkce španělské firmy SIBELMED, sídlící ve fotbalové Barceloně. Jedná se o firmu, která má na poli audiologických přístrojů více než 35 letou tradici.  Audiometrické komory SIBELMED jsou navrženy a vyráběny s využitím nejnovějších akustických materiálů izolujících zvuk a představují výborný poměr kvality a ceny. Díky použití moderních materiálů mají tyto komory přijatelnou hmotnost (cca 250 kg), dobrou izolační funkci splňující normu EN ISO 11957:1997 a pěkný a moderní vzhled. Vnější povrch je vyroben z umyvatelných panelů. Vnitřek komor působí příjemně. 

Celý proces od návrhu, přes výrobu, až po prodejní služby, je v souladu s normami kvality ISO 9001, evropskou direktivou pro medicínské přístroje 93/42/CEE a standardy IEC60601-1, ANSI S31, ISO 8253-1. Komory řady SIBELMED S-40 jsou dokonce certifikovány pro provoz v mobilních prostředích.

Firma SIBELMED v současné době vyrábí 3 provedení audiometrických komor. A vy si je u nás můžete objednat. Dopravíme je až do místa vaší ordinace a následně odborně sestavíme. Doprava a montáž je součástí výsledné ceny, žádné další náklady nejsou účtovány. Máte-li o námi nabízené komory zájem, vyžádejte si aktuální ceník.

Detailní informace k nabízeným audiometrickým komorám jsou uvedeny pod odkazy níže.

                  

                         S-PREMIUM                                                S-40                                                 S-BASIC