Synapsys vestibulární vibrátor

A A A
Vestibulární vibrátor SYNAPSYS
 
Vestibulární vibrátor SYNAPSYS je navržen tak, aby podporoval detekci vibrací indukovaného nystagmu (VIN). Multifrekvenční vibrátor pomáhá najít jednostranné vestibulární dysfunkce a zejména kompenzované deficity.
Rychlé a spolehlivé vyšetření
 
Příznaky nystagmu vyvolaného vibracemi za méně než 30 sekund umožňují rychlou detekci jednostranné vestibulární dysfunkce, zejména kompenzovaného vestibulárního deficitu. Vestibulární vibrátor tak může umožnit včasnou diagnostiku neurinomu i u pacientů bez problémů s rovnováhou.
 
Jednoduché používání v každodenní praxi
 
Vyšetřovací protokol je velmi jednoduchý. Vibrátor se aplikuje na levý a pravý mastoid pacienta, přičemž se pozorují jeho oči. Pokud dojde k nystagmu, objeví se okamžitě, zůstane stabilní a po přerušení stimulace zmizí.
 
Vyšetření běhěm nekolika sekund
 
Vyšetření je tak krátké, že pacienta nijak neruší. Gumová membrána v kontaktu s hlavou pacienta je biokompatibilní a vyměnitelná; nehrozí tedy žádné alergické reakce.
 
Ideální pro doplnění vestibulárního vyšetření
 
Multifrekvenční vestibulární vibrátor je výsledkem mnohaletých zkušeností v diagnostice vestibulárních poruch. Díky třem dostupným vibračním frekvencím (30, 60 a 100 Hz) dokáže pokrýt všechny stavy pacienta. Skvěle se kombinuje se systémem VNG.
 
 
Podrobné informace naleznete na stránkách výrobce: https://www.inventis.it/world/products/multi-frequency-vibrator-synapsys-vvib
 
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím kontaktujte nás. Zodpovíme veškeré Vaše dotazy a případně zašleme cenovou kalkulaci řešení ušitého na míru Vašim představám a požadavkům.