A A A

Společnost AudioNIKA s.r.o. byla založena v roce 1996 s cílem poskytovat sluchově postiženým občanům komplexní služby k jejich plné spokojenosti. Ale nejen jim, také ušním lékařům či foniatrům, a také speciálním pedagogům i logopedům.

Navázali jsme spolupráci se světově známými firmami v tomto segmentu trhu, kterou jsme postupně rozvíjeli, kterou rozvíjíme, a kterou budeme rozvíjet i nadále.

Od roku 2003 jsme postupně rozběhli spolupráci s firmou MED-EL, rakouským výrobcem kochleárních implantátů. Nejdříve  bylo třeba uskutečnit potřebné legislativní kroky, následně vyškolení lékařů – operatérů, technického personálu a logopedů. Poté bylo možné realizovat první dodávky kochleárních systémů společně se zajištěním odborného autorizovaného servisu.

Společnost AudioNIKA s.r.o. v současné době působí v těchto hlavních audiologických oborech a poskytuje následující služby:

 

 heartdovoz, distribuce a servis kochleárních, středoušních a kostních implantátů firmy MED-EL - Rakousko

smiley dovoz, prodej a servis klasických sluchadel všech provedení SONIC - Švýcarsko/USA a vibračních sluchadel pro kostní slyšení BHM - Rakousko. Nastavování/verifikace všech našich sluchadel pomocí nejmodejnější výpočetní techniky.

enlightened dovoz, prodej a servis diagnostických přístrojů pro ORL od firem Otometrics/Natus Medical Danmark ApS - Dánsko/USA a Grason-Stadler - USA

cool dovoz a prodej sluchadlových baterií firmy iCellTech – Korea

blush

 jako autorizovaný distributor prodej a servis audiologických naslouchacích pomůcek pro potřeby sluchově postižených značky Sennheiser – Německo

yes a v neposlední řadě distribuci produktů pro diagnostiku a nápravu řeči