Univerzální poslechové prostředí

A A A

Univerzální poslechové prostředí

Život je plný nečekaných situací. A také poslechové prostředí se mění ze dne na den, nebo dokonce i z hodiny na hodinu. Sluchadla SONIC jsou připravena se s těmito situacemi vždy poprat, a to díky funkcím, které umožňují přesné, rychlé a bezdotykové změny v nastavení. Takže celý váš den se sluchadlem bude bezproblémový a budete se moc t těšit ze skvělého a komfortního poslechu.

V běžném životě rozeznáváte různé zvuky kolem vás jako hlasy, hudbu, zvuky v pozadí a mnohé další. Sluchadla SONIC zvuky rozlišují také - identifikací intenzity zvuku, přítomnosti řeči, harmonie a analýzou frekvenčního obsahu. Funkce univerzálního poslechového prostředí tak neustále monitoruje různé specifické charakteristiky (viz obrázek).

 

Jak systém analyzuje všechny tyto odlišné rysy, zároveň to určuje kombinaci vlastností a zesílení, které je potřeba automaticky přenastavit. Stejně jako se mění zvuky okolo vás, sluchadlo vybírá tu správnou kombinaci parametrů pro co nejlepší a nejvíce komfortní poslech v daném časovém okamžiku.

Ačkoliv funkce univerzálního poslechového prostředí zohledňuje celou řadu poslechových situací, dává vždy největší důraz na srozumitelnost řeči. Funkce je tak speciálně optimalizována na zpracování podstatných řečových podnětů, čímž umožňuje dosažení maximální srozumitelnosti, zejména v hlučných situacích.