SONIC Radiant (NOVINKA)

A A A

Radiant 

Představujeme sluchadlo Radiant, první generaci sluchadla Sonic postavenou na naší výkonné technologické platformě Extend a absolutní novinku. Radiant kombinuje pokrokové inovace s ověřenými technologiemi, aby vytvořily opravdový personalizovaný sluchový zážitek a pacienti tak mohli při nošení sluchadla vytěžit maximum z každého okamžiku.

 

Pokročilé technologie pro komunikaci a poslech hudby řady Radiant

  • Technologie Radián přesně nalézají, filtrují a dolaďují zvuk z optimálního úhlu v rámci poslechového prostředí pomocí inteligentních integrovaných systémů.
  • Nová podpora platformy Extend, která zaručuje ještě lepší poslech, než u sluchadel starších řad
  • Pro zlepšení a zesílení hudby obsahuje Radiant SmartMusic Pro – jediný vyhrazený program pro nahranou, streamovanou a živou hudbu.
  • Přímé streamování – Radiant je sluchadlo "Made for iPhone" a nabízí uživatelům iPhonu a iPadu komunikaci handsfree, aby bylo volání pohodlnější a pohodlnější. Radiant je také první Sonic
    zařízení pro podporu přímého streamování zvuku na kompatibilních zařízeních Android (více podrobností o kompatibilitě přímého streamování naleznete na stránkách výrobce SONIC
  • Podpora TV-A adaptéru, který umožňuje přenos zvuku z televize přímo do vašeho sluchadla.
  • Nabíjecí varianty - Všechny úrovně nového modelu Radiant miniRITE TR zahrnují dobíjecí lithium-iontovou baterii, která poskytuje dostatek energie na celý den, a to i při streamování z vašeho příslušenství. Stylová bezdrátová nabíječka poskytuje rychlé a efektivní nabíjení.
  • Odolnost vůči vodě a prachu, krytí IP68
  • Kompatibilní s iPhone a Android chytrými telefony (možnost párování)

 

Nabíjení - používá indukční technologii, která umožňuje bezkontaktní nabíjení sluchadla pomocí indukční cívky. Magnetické spojení v nabíječce zabraňuje vypadnutí sluchadel a po vložení sluchadel do nabíječky se automaticky začne nabíjet. Sluchadla se sama vypnou, pokud jsou vloženy do nabíječky a opět sama zapnou, pokud jsou vyjmuty. 

 

O jednotlivých technologiích a funkcích se lze dozvědět více na stránce Inovátorské technologie sluchadel SONIC.

 

Sluchadlo Radiant na všechny způsoby

Produktová řada Radiant zahrnuje celou řadu konstrukčních variant se třemi technologickými úrovněmi. Vyberte si ze stylových závěsných modelů BTE (Behind-the-Ear), miniRITE (Receiver-in-the-Ear), nebo téměř z neviditelných zvukovodových variant typu ITC (In-the-Canal).

Závesné sluchadla BTE

Závěsné varianty BTE se vyznačují moderním designem, jsou dostupné v několika barevných provedeních a obsahují možnosti bezdrátového připojení k telefonu a jiným přístrojům.

Závěsné sluchadla miniRITE

Provedení miniRITE (Receiver-in-the-Ear) představují diskrétní volbu pro mírnou až střední ztrátu sluchu. Uživatelé ocení lehkou a co nejméně obtěžující konstrukci. Bezdrátová připojitelnost je u sluchadel Enchant miniRITE standardem.

Zákaznické provedení ITC

Enchant je k dostání také v menší podobě ITC (In-the-Canal). Tyto modely jsou vytvořeny na zakázku dle otisku vašeho ucha. 

 

Technické listy variant sluchadla Radiant

Radiant - Brožura (CZ)

Radiant - Technický list (CZ)