Contact Star Evo1

A A A

První brýlová sluchadla pro kostní vedení s vylepšeným systémem pro lepší srozumitelnost. Contact Star Evo1 vylepšuje plně automatizovaný systém Sound Dynamix (BHM Automatic), který automaticky rozpoznává poslechové situace v okolí a individuálně se k nim přizpůsobuje. Contact Star Evo1 je také plně programovatelný. Variace možností pro uchycení zaručuje maximální pohodlí a nejvyšší stupeň komfortu pro klienta. BHM také nabízí širokou škálu modních rámečků a úchytek. 

BHM nabízí pohodlné a osvědčené řešení sluchové ztráty pro kostní vedení. Tyto brýlová sluchadla se vyznačují nejen pohodlností při nošení, ale také spolehlivostí a dobrou srozumitelností. Sluchadla je také možné přizpůsobit vašim individuálním požadavkům. Brýlová sluchadla Contact Star Evo1 navíc poskytují vynikající alternativy nákladných a složitých kochleárních implantátů, které zahrnujíj potenciálně rizikovou operaci.

Na vyžádání je možná zakázková výroba - vynikající řešení pro zákazníky, kteří si chtějí brýlová sluchadla přizpůsobit přesně dle svých přání a požadavků.

 

Pro více informací ke stažení: Technický list Contact Star Evo1 (CZ)