Automatická audiometrie AMTAS

A A A

S potěšením nabízíme nově automatizovanou metodu pro vyšetření sluchového prahu, neboli AMTAS. Tato metoda pracuje pouze s pacientem bez nutnosti zásahu nebo interakce lékaře. Jedná se o přístroj, který využívá vyspělé vyšetřovací metody a algoritmy k provádění diagnostické nebo screeningové audiometrie. AMTAS byl vytvořen zvláště pro lékaře, kteří potřebují věnovat více času svým pacientům a zvýšit tak pracovní efektivitu.

V naší nabídce jsou:

  • AMTAS Pro, pracující s audiometrem GSI AudioStar Pro nebo GSI Pello, který je připojen k počítači s dotykovou obrazovkou. Tato verze nabízí diagnostické a screeningové vyšetření vzdušného a kostního vedení s maskováním a slovní SRT vyšetření. Toto vyšetření obvykle trvá 15-20 minut a vyžauje minimální dohled. Výsledkem jsou dva typy lékařských/pacientských zpráv.  

            

  • AMTAS Flex, který se spouští na tabletu bez nutnosti použití audiometru nebo počítače. Flex nabízí screeningovou a prahovou audiometrii vzdušného vedení. Díky této plně automatizované metodě je možné získat prahové hodnoty čisté audiometrie přibližně za 5-10 minut. Výsledkem jsou dva typy lékařských/pacientských zpráv.