Sluchadla

A A A

Naší snahou je nabídnout sluchově postiženým klientům kvalitní a spolehlivá sluchadla za rozumnou cenu. Vždy se snažíme, aby sluchadlo mělo příjemný zvuk a zákazník byl spokojen. Nezbytným naším standardem je výběr i seřízení sluchadla pomocí výpočetní techniky dle sluchové vady uživatele - i "na dálku". Jednoduše nám pošlete vaše sluchadlo s vaším aktuálním audiogramem - my zapneme počítač a potřebnou audiologickou techniku - párkrát klikneme na správnou ikonu - a je to. Naše dlouholeté zkušenosti nás k tomu opravňují. Jeden z našich spokojených klientů - nastavený takto "na dálku" - žije v Austrálii.

Vždy jsme byli a budeme průkopníkem inovačních sluchadlových technologií. Nabízíme pouze sluchadla, která se ve světě osvědčila, a s kterými jsou zákazníci spokojeni.

A proto od roku 2014 nabízíme v České republice sluchadla značky SONIC

Nabízíme, dodáváme, NASTAVUJEME a servisujeme (předem s námi konzultujte značku a typ vašeho sluchadla):

  • standardní závěsná sluchadla
  • miniaturní závěsná sluchadla vhodná pro tzv. otevřený zvukovod/otevřené nastavení (open fitting)
  • mikrosluchadla se sluchátkem ve zvukovodu
  • zvukovodová sluchadla "do ucha" všech rozměrů
  • neviditelná mikrozvukovodová sluchadla

Námi dodávaná sluchadla, včetně příslušenství, si můžete nově zakoupit i v našem internetovém obchodě, včetně volby způsobu provedení nastavení (v naší provozovně za vaší přítomnosti  /  v naší provozovně "na dálku"  /  v místě vašeho bydliště).

Chcete-li při pořízení nového sluchadla využít našich služeb "sluchadlových specialistů", obraťte se s důvěrou na nás.