Screeningové audiometry

A A A

Audiometry GN Otometrics, to nejsou jenom klinické a diagnostické audiometry, ale také audiometry screeningové. Nabízíme cenově výhodné přístroje značky Inmedico, dnes již také firmy v portfóliu GN Otometrics.

 

Zde z řady screeningových audiometrů uvádíme:

 

Oscilla® SM910

Oscilla® SM910-B

 

Základní přenosný stolní screeningový audiometr se sluchátky TDH-39 v protihlukových krytech PELTOR H7A a s pacientským tlačítkem. Typ s označením SM910 je dodáván se síťovým adaptérem, typ SM910-B je určen k napájení bateriemi a při jeho objednání síťový adapter neobdržíte. Certifikovaný síťový adaptér lze dokoupit. Řada screeningových audiometrů 910 představuje ten nejjednodušší typ audiometru pro tónovou vzdušnou audiometrii, kdy sestra zaznamenává odpovědi pacienta do formuláře pro audiometrii.

 

Oscilla® SM920-P

Přenosný stolní screeningový audiometr, opět sluchátka TDH-39 s protihlukovými kryty PELTOR H7A (jako u všech audiometrů Inmedico), pacientské tlačítko. Audiometr má vestavěnou tiskárnu s tiskem na teplocitlivý papír. Přístroj je možno napojit na počítač a data je možno spravovat a archivovat v audiometrickém programu AudioConsole, který není součástí standardní dodávky a v případě potřeby je ho nutné přiobjednat. Program  AudioConsole je NOAH kompatibilní. Audiometr je napájen síťovým adaptérem.

 

Oscilla® SM930

Přenosný stolní screeningový paměťový audiometr. Interní paměť má kapacitu vyšetření až 100 pacientů. Sluchátka TDH-39 s protihlukovými kryty PELTOR H7A, pacientské tlačítko. Navíc možnost tisku na externí PC tiskárnu. Přístroj je také možno napojit na počítač a data je možno spravovat a archivovat v audiometrickém programu AudioConsole, který není součástí standardní dodávky a v případě potřeby je ho nutné přiobjednat. Program  AudioConsole je NOAH kompatibilní. Audiometr je napájen síťovým adaptérem.

 

Oscilla® USB 310

Oscilla® USB 330

Opět jednoduchý screeningový počítačový USB audiometr. Dodaná sluchátka TDH-39 s protihlukovými kryty PELTOR H7A a speciální pacientské tlačítko, které slouží jako spojka pro napojení sluchátek, připojíte ke svému přenosnému počítači nebo tabletu (měl by být vybaven standardním USB portem), spustíte audiometrický program AudioConsole a měříte. Obsluha programu je velice jednoduchá. Sluchátka jsou dodávána s kufříkem, kde je místo na dodávaná sluchátka a pacientské tlačítko a nějaké drobnosti.

Verze Oscilla USB 310 umožňuje manuální audiometrický test a jeden automatický test, specifikace Oscilla USB 330 kromě standardního mauálního testu i 3 speciální automatické testy.

 

 
 
  • Mezi screeningové audiometry je možné zařadit i námi dodávaný přenosný ruční audiometr Senti, firmy PATHMedical:

 

Senti PTA 4 + MAGIC

SENTI je ruční přenosný screeningový audiometr. Vhodný pro vyšetření od 3 let věku až do pozdní dospělosti. Přístroj je standardně dodávan s náhlavními sluchátky Sennheiser HD 280, pacientským tlačítkem, nabíječkou a kufříkem pro přenášení. V základní modifikaci umí PTA tónovou audiometrii třídy 4 (0 - 70 dB HL, 250 - 6 000 Hz).

V nabízeném přístroji je aktivován modul interaktivní audiometrie MAGIC, který umožní pacientovi provést audiometrické vyšetření samostatně bez možnosti "podvádění". K přístroji lze dodat databázový programu MIRA, který umožňuje grafické zpracování výsledků, jejich archivaci s možností vytvoření zprávy pro další pracoviště.

Tisk výsledků buď z PC (prostřednictvím programu MIRA) a nebo při použití externí tiskárny na samolepící štítky přímo z přístroje.

 

 

Všechny tyto přístroje si zasluhují Vaši pozornost, jak po stránce užitných vlastností, tak po stránce opravdu výhodné ceny.

Vyžádejte si ceník našich screeningových audiometrů.