Screeningové audiometry

A A A

Audiometry Otometrics, to nejsou jenom klinické a diagnostické audiometry, ale také audiometry screeningové. Nabízíme cenově výhodné přístroje v produktové řadě Oscilla od firmy Otometrics (původně Inmedico).

 

Zde z řady screeningových audiometrů uvádíme:

Oscilla® USB 310

Oscilla® USB 330

Opět jednoduchý screeningový počítačový USB audiometr. Dodaná sluchátka TDH-39 s protihlukovými kryty PELTOR H7A a speciální pacientské tlačítko, které slouží jako spojka pro napojení sluchátek, připojíte ke svému přenosnému počítači nebo tabletu (měl by být vybaven standardním USB portem), spustíte audiometrický program AudioConsole a měříte. Obsluha programu je velice jednoduchá. Sluchátka jsou dodávána s kufříkem, kde je místo na dodávaná sluchátka a pacientské tlačítko a nějaké drobnosti.

Verze Oscilla USB 310 umožňuje manuální audiometrický test a jeden automatický test, specifikace Oscilla USB 330 kromě standardního mauálního testu i 3 speciální automatické testy.

 

  • Mezi screeningové audiometry je možné zařadit i námi dodávaný přenosný ruční audiometr Senti, firmy PATHMedical:

 

Senti PTA 4 + MAGIC

SENTI je ruční přenosný screeningový audiometr. Vhodný pro vyšetření od 3 let věku až do pozdní dospělosti. Přístroj je standardně dodávan s náhlavními sluchátky Sennheiser HD 280, pacientským tlačítkem, nabíječkou a kufříkem pro přenášení. V základní modifikaci umí PTA tónovou audiometrii třídy 4 (0 - 70 dB HL, 250 - 6 000 Hz).

V nabízeném přístroji je aktivován modul interaktivní audiometrie MAGIC, který umožní pacientovi provést audiometrické vyšetření samostatně bez možnosti "podvádění". K přístroji lze dodat databázový programu MIRA, který umožňuje grafické zpracování výsledků, jejich archivaci s možností vytvoření zprávy pro další pracoviště.

Tisk výsledků buď z PC (prostřednictvím programu MIRA) a nebo při použití externí tiskárny na samolepící štítky přímo z přístroje.

 

Všechny tyto přístroje si zasluhují Vaši pozornost, jak po stránce užitných vlastností, tak po stránce opravdu výhodné ceny.

Vyžádejte si ceník našich screeningových audiometrů.