SONIC Celebrate

A A A

Více dárku k radosti každý den

Najednou se staly každodenní situace smysluplnější, zapamatovatelnější a radostnější. Takto mohou nyní uživatelé sluchadel Celebrate užívat života.

Některé nejhezčí okamžiky v životě mohou být až pozoruhodně obyčejné - návštěva zvonící na zvonek u dveří, sledování oblíbeného filmu v televizi, rozhovor s kamarádem po telefonu,... Celebrate vás nikdy neunaví. Se seznamem funkcí, které zajišťují čistý a přirozený zvuk vám nejvyspělejší sluchadlo firmy SONIC připomene, že i běžné momenty v životě mohou být něčím vyjíměčným.

Klíčové technologie a vlastnosti produktové řady Celebrate

  • technologie variabilního zpracování řeči (SVP)
  • systém pro potlačení rušení (potlačení šumu s prioritou řeči, potlačení rušení větrem, impulzního šumu a jemného rušení)
  • systém redukce ozvěny
  • univerzální a nastavitelné poslechové prostředí
  • binaurální koordinace (při použití dvou sluchadel)
  • systémy pro směrový poslech (všesměrový, směrový, hybridní, adaptivní)
  • adaptivní potlačení akustické zpětné vazby
  • funkce frekvenčního přesunu (vhodné pro vysokofrekvenční ztráty sluchu)
  • bezdrátové připojení

O jednotlivých technologiích a funkcích se lze dozvědět více na stránce Inovátorské technologie sluchadel SONIC.

Anglický prospekt ke sluchadlu Celebrate lze stáhnout ve formátu pdf ZDE.

Technický list sluchadla Celebrate v češtině lze stáhnout ZDE.

 

Konstrukční varianty

miniRITE

Všechny nové modely sluchadel v provedení miniRITE (Receiver-in-the-Ear) jsou úzké a diskrétní. Uživatelé ocení lehkou a co nejméně obtěžující konstrukci. Bezdrátová připojitelnost je u sluchadel Celebrate miniRITE standardem.

miniBTE

Potřebujete závěsné sluchadlo (Behind-the-Ear) s výjimečnou životností baterie? Celebrate miniBTE je pro právě pro vás. Sluchadlo může s baterií typu 13 fungovat až týdny. Možnost bezdrátového připojení je u miniBTE samozřejmostí.

Zákaznické provedení

Celebrate je k dostání i v širokém spektru zákaznických provedení - od téměř neviditelného miniaturního IIC (Invisible-in-Canal) až po výkonné zákaznické sluchadlo ITE (In-the-Ear). Tyto modely jsou vytvořeny na zakázku dle otisku vašeho ucha. Možnost bezdrátového připojení je jen u některých - větších modelů.