Akumulátory

Akumulátorový systém DaCapo

Akumulátorový systém DaCapo je určen k napájení všech závěsných řečových procesorů MED-EL (OPUS 2, OPUS 1, TEMPO+) při použití dobíjecích akumulátorů s označením DaCapo PowerPack. Krytem uzavřené akumulátorové pouzdro se připojuje k řídící jednotce vašeho řečového procesoru. Zámek krytu akumulátorového pouzdra má současně funkci vypínače. Jiné akumulátorové pouzdro (s označením FM) systému DaCapo slouží k připojení naslouchacích pomůcek, jako jsou například bezdrátové FM systémy.

Systém DaCapo je dodáván v tomto složení:

Akumulátorové pouzdro DaCapo s krytem.

     

Nabíjecí akumulátor s označením DaCapo PowerPack (3 kusy). Dobíjecí akumulátor DaCapo PowerPack je dobíjecí lithium/ion baterie s dvěma kontaktními místy, která odpovídají bateriovým kontaktům v DaCapo akumulátorovém pouzdru a DaCapo nabíjecí jednotce. Plně nabitý akumulátor bude napájet váš řečový procesor po více než 16 hodin (1 pracovní den), do té doby, než bude muset být dobit. Nabíjecí doba trvá přibližně 4 hodiny. Dobíjecí akumulátory jsou určeny pro více než 500 nabíjecích cyklů. Náhradní akumulátory lze dokoupit samostatně.

Nabíjecí jednotka DaCapo s výměnnou síťovou vidlicí pro mezinárodní použití. Nabíjecí jednotka DaCapo má dvě nabíjecí přihrádky s oddělenou nabíjecí elektronikou. Můžete používat kteroukoliv z nabíjecích přihrádek k samostatnému nabíjení jednoho akumulátoru anebo obě přihrádky současně k nabíjení dvou akumulátorů najednou. Nabíjecí jednotka DaCapo se připojuje do síťové zásuvky. Nabíjecí jednotka DaCapo může být také napájena z automobilové 12 V zásuvky při použití speciálního kabelu. 

Prospektový materiál k akumulátorovému systému DaCapo - strana 1

Prospektový materiál k akumulátorovému systému DaCapo - strana 2

Akumulátorový systém DaCapo i jeho jednotlivé komponenty je možno zakoupit v našem internetovém obchodě.