SONIC Pep

A A A

Krok kupředu se sluchadlem Pep

Co je to „pep“? S využitím překladu z angličtiny můžeme volně říct, že se jedná zkrátka o energický pocit, když se vám v životě zrovna daří. A také jej lze přirovnat k pocitu, který dostanete, když uděláte první krok k tomu, abyste lépe slyšeli.

Sluchadlo Pep je ideální pro uživatelé, kteří poprvé v životě potřebují pomoct se svým sluchem a mají jen základní požadavky. Pep zahrnuje nejnovější digitální technologie zpracování zvuku pro kompenzaci sluchové vady a tím zvýšení vašeho pohodlí. Navíc, Pep je moderní a stylové sluchadlo, nemluvě o diskrétní konstrukci a velice snadném ovládání.

Elementární a důležité funkce

Pep vám nabízí jen důležité základní funkce, nutné ke správné kompenzaci základních sluchových problémů:

  • technologie variabilního zpracování řeči (SVP)
  • systém pro potlačení rušení (potlačení šumu s prioritou řeči, potlačení rušení větrem, impulzního šumu a jemného rušení)
  • adaptivní potlačení akustické zpětné vazby

O jednotlivých technologiích a funkcích se lze dozvědět více na stránce Inovátorské technologie sluchadel SONIC.

Anglický prospekt ke sluchadlu Pep lze stáhnout ve formátu pdf ZDE.

Technický list sluchadla Pep v češtině lze stáhnout ZDE.

 

Konstrukční varianty

Sluchadlo Pep je navrženo tak, aby snadno zapadlo do jakéhokoliv aktivního životního stylu. Jsou k dispozici varianty zahrnující lehké závěsné modely BTE (Behind-the-Ear), které jsou lehce ovladatelné pouhým stiskem tlačítka, a také zákaznické zvukovodové provedení, kterého si okolí jen stěží povšimne. Všechny modely mají elegantní moderní design a jsou dostupné ve 4 barevných variantách.

Závěsné (BTE) varianty

Pro uživatele, kteří preferují závěsnou variantu sluchadla BTE (Behind-the-Ear). K dispozici ve 4 barevných provedeních.

Zákaznické provedení

K dispozici je i škála zákaznických (zvukovodových) variant. Zákaznické varianty jsou vyráběny individuálně dle otisku ucha.