SONIC Flip

A A A

Pojďte s námi změnit své představy o používání sluchadel

Připravte se! Chystáme se úplně změnit vaše očekávání ohledně používání sluchadel. Seznamte se s Flipem – miniaturním závěsným sluchadlem se sluchátkem ve zvukovodu od firmy SONIC.

Flip je malý. Je snadno ovladatelný. A je navržen tak, aby udržel krok s energickým životním stylem svých uživatelů. Zapomeňte na to, co jste si dosud mysleli o sluchadlech, Flip vám ukáže nové obzory.

 

 

Čistý a nerušený poslech

Přestože se sluchadlo Flip vyznačuje velmi kompaktní velikostí, nabízí celou škálu potřebných a důležitých funkcí – samozřejmostí je technologie variabilního zpracování řeči, která změní vaší konverzaci na jasnější a srozumitelnější, nebo systémy potlačení rušení, které dokážou identifikovat a analyzovat zvuky pozadí a pomáhají je oddělit od těch, které chcete právě slyšet. A nemusíte se bát ani akustické zpětné vazby. Flip zpětnou vazbu identifikuje a zastaví pískání ještě před tím, než se vůbec objeví.

Zůstaňte spojeni se světem kolem vás

Vytvořen speciálně k přizpůsobení se dnešním technologiím. Flip je připraven pro použití s téměř jakýmkoliv aktuálním zařízením pro digitální přenos zvuku. Váš svět je plný telefonů, televizí, digitální hudby, počítačů a dalších. Flip vám pomůže se připojit k jakémukoliv audio-vizuálnímu zařízení.

Přirozený zvuk

Flip je malý. Lidé milují nenápadnost tohohle sluchadla. Také milují jeho chytrost. Jedná se o nejkompaktnější miniaturní závěsné sluchadlo (miniRIC) svého druhu. Flip obsahuje hodně technologií. Také zahrnuje ovládací tlačítko, které je velmi snadno přístupné. K dispozici je rovněž ovládání hlasitosti. Díky použití baterií o velikosti 13 lze sluchadlo provozovat až týdny bez ztráty výkonosti.

 

Klíčové technologie a vlastnosti sluchadel Flip

  • technologie variabilního zpracování řeči (SVP)
  • systém pro potlačení rušení (potlačení šumu s prioritou řeči, potlačení rušení větrem, impulzního šumu a jemného rušení)
  • systémy pro směrový poslech (všesměrový, směrový, hybridní, adaptivní)
  • adaptivní potlačení akustické zpětné vazby
  • bezdrátové připojení

O jednotlivých technologiích a funkcích se lze dozvědět více na stránce Inovátorské technologie sluchadel SONIC.

Anglický prospekt ke sluchadlu Flip lze stáhnout ve formátu pdf ZDE.

Technický list sluchadla Flip v češtině lze stáhnout ZDE.

 

Konstrukční varianty

Závěsná varianta se sluchátkem ve zvukovodu

K dispozici je provedení miniRIC (Receiver-in-Canal), tzn. miniaturní závěsné sluchadlo se sluchátkem ve zvukovodu. Jedná se o nejmenší sluchadlo svého druhu, jaké je v současné doběk dispozici. K dostání jsou 4 barevné varianty.