SONIC Charm

A A A

Jednoduše přirozené řešení

Seznamte se se sluchadlem Charm. Přátelské sluchadlo s jednoduchým, přirozeným vzhledem, kterému je těžké odolat. Sluchadlo Charm je nabízeno v různých provedeních tak, aby umožňovalo kompenzaci širokého spektra sluchových vad.

Na rovinu, Charm má prostě jen ty nejlepší funkce. Ale nenechte se jeho jednoduchostí zmást. Charm má i tak všechny vymoženosti, které potřebujete. Poskytuje bohatý a přirozený zvuk, má technologie pro potlačení rušení, intuitivní ovládání, dokonce má i možnost bezdrátového připojení. Představuje řešení, které si zamilujete.

Čistě přirozené

Sluchadlo Charm je vybaveno technologií od firmy SONIC, která dělá poslech čistější a mnohem příjemnější. Systém variabilního zpracování řeči zachovává dynamiku zvukového signálu, což sluchadla jiných výrobců neumožňují. Systémy pro redukci rušení a systémy pro směrový poslech významně pomáhají udržet vaší pozornost při konverzaci.

Jednoduše připojitelné

Kompatibilní s technologií Bluetooth®. Charm vám umožní se připojit k bezdrátovým zařízením, které používáte každý den.

Jednoduše přátelské

Charm je moderní, elegantní a snadno ovladatelné sluchadlo. Obsahuje i systém pro potlačení akustické zpětné vazby. Automaticky se přizpůsobí poslechovému prostředí. A přichází ve variantách, navržených pro pohodlné nošení a pro různé sluchové potřeby. Díky různým funkcím není divu, že Charm láká lidi na celém světě.

 

Klíčové technologie a vlastnosti produktové řady Charm

  • technologie variabilního zpracování řeči (SVP)
  • systém pro potlačení rušení (potlačení šumu s prioritou řeči, potlačení rušení větrem, impulzního šumu a jemného rušení)
  • systémy pro směrový poslech (všesměrový, směrový, hybridní, adaptivní)
  • adaptivní potlačení akustické zpětné vazby
  • bezdrátové připojení

O jednotlivých technologiích a funkcích se lze dozvědět více na stránce Inovátorské technologie sluchadel SONIC.

Anglický prospekt ke sluchadlu Charm lze stáhnout ve formátu pdf ZDE.

Technický list sluchadla Charm v češtině lze stáhnout ZDE.

 

Konstrukční varianty

K dispozici jsou různé konstrukční varianty sluchadel Charm, aby co nejvíce sedli jak vašemu životnímu stylu, tak vašim sluchovým potřebám.

Závěsné varianty

Pro uživatele, kteří preferují závěsnou BTE (Behind-the-Ear) variantu. V nabídce jsou jak plně vybavené BTE sluchadla, tak menší miniBTE. Obě varianty mají možnost bezdrátového připojení. S větší baterií velikosti 13 lze udržet sluchadlo v provozu až týdny. Sluchadla jsou k dostání v 6 barevných provedeních.

Zvukovodové (zákaznické) varianty

K dostání je i široká škála zákaznických provedení pro uživatele, kteří preferují sluchadlo ve zvukovodu. Sluchadla jsou v tomto případě vyrobena individuálně dle otisku ucha.

Miniaturní zvukovodové (zákaznické) varianty

K dostání je i varianta miniaturního sluchadla IIC (Invisible-in-the-Canal), které působí v uchu velmi diskrétně, téměř neviditelně.