SONIC Bliss

A A A

Zvuk, který vám vykouzlí úsměv na tváři

Bliss je druh sluchadla, který dává spoustu důvodů lidem, kteří jej nosí, aby byli šťastní.

Když lidé uslyší, co Bliss nabízí, hned se usmějí. Když ale zažijí neuvěřitelně přirozený zvuk, který sluchadlo nabízí, jsou k u vytržení. Bliss je plný technologií a funkcí navržených tak, aby se uživatelé mohli co nejvíce soustředit jen na konverzaci – a tak zapomněli, že nosí vůbec nějaké sluchadlo. Se sluchadlem Bliss zvuky nikdy nezněly lépe!

 

Vynikající přirozený zvuk

Postavený na platformě variabilního zpracování řeči, Bliss poskytuje bohatou, přirozenou kvalitu při zpracování každodenních zvuků. Bliss dělá lidi šťastnějšími, nutí je užít si pohodlí a hlavně svět, který je kolem nich.

Důraz na porozumění řeči

Nepostřehnutí slov ve větách při konverzaci může znamenat nezachycení významných životních okamžiků. Bliss je navržen tak, aby pomohl zlepšit schopnosti porozumět řeči, takže uživatelé můžou držet krok s příběhy a osobními momenty, které druzí vyprávějí.

Snadné a jednoduché použití

Bliss je nakonfigurován tak, abyste jej v co nejvíce poslechových situacích vůbec nemuseli ovládat. V případě, že je potřeba se sluchadlem přesto manipulovat, Bliss nabízí velice jednoduché a intuitivní ovládání.

Stylové a přesto diskrétní řešení

Bliss je stylový. Díky velkému množství stylů je z čeho vybírat. Bliss je k dostání ve variantách, které splňují široké množství požadavků pro váš životní styl a samozřejmě také pro vaše sluchové potřeby.

 

Klíčové technologie a vlastnosti produktové řady Bliss

  • technologie variabilního zpracování řeči (SVP)
  • systém pro potlačení rušení (potlačení šumu s prioritou řeči, potlačení rušení větrem, impulzního šumu a jemného rušení)
  • systémy pro směrový poslech (všesměrový, směrový, hybridní, adaptivní)
  • adaptivní potlačení akustické zpětné vazby
  • bezdrátové připojení

O jednotlivých technologiích a funkcích se lze dozvědět více na stránce Inovátorské technologie sluchadel SONIC.

Anglický prospekt ke sluchadlu Bliss lze stáhnout ve formátu pdf ZDE.

Technický list sluchadla Bliss v češtině lze stáhnout ZDE.

 

Konstrukční varianty

K dispozici jsou různé konstrukční varianty sluchadel Bliss, aby co nejvíce sedly jak vašemu životnímu stylu, tak vašim sluchovým potřebám.

Závěsné varianty

Pro uživatele, kteří preferují závěsnou BTE (Behind-the-Ear) variantu. V nabídce jsou jak plně vybavené BTE sluchadla, tak menší miniBTE. Obě varianty mají možnost bezdrátového připojení. S větší baterií velikosti 13 lze udržet sluchadlo v provozu až týdny. Sluchadla jsou k dostání v 10 barevných provedeních.

Zvukovodové (zákaznické) varianty

K dostání je i široká škála zákaznických provedení pro uživatele, kteří preferují sluchadlo ve zvukovodu. Sluchadla jsou v tomto případě vyrobena individuálně dle otisku ucha.

Miniaturní zvukovodové (zákaznické) varianty

K dostání je i varianta miniaturního sluchadla IIC (Invisible-in-the-Canal), které působí v uchu velmi diskrétně, téměř neviditelně.