Aktualita

A A A

Další aktuality

16. 9. 2017 17:55

RONDO 2 je na světě

MED-EL opět posouvá technologii kochleárních implantátů vpřed.

19. 4. 2017 11:43

Audiometr Oscilla v Evropském parlamentu

Při příležitosti Mezinárodního dne sluchu 3. března byl proveden sluchový screening v Evropském parlamentu pomocí našeho USB audiometru Oscilla. Více informací a video naleznete na odkazu ZDE.

5. 6. 2016 09:27

Nový tympanometr ZODIAC

Nový stolní tympanometr s legendárním jménem Zodiac uvolněn k prodeji.

Zažádejte si o ceník.

Sleva až 30.000,- Kč při výměně za jakýkoliv starší funkční tympanometr od jakéhokoliv výrobce.

GN Otometrics si věří, že nový Zodiac je zkrátka nejlepší.

20. 6. 2014 08:09

Nový implantační systém

Kochleární implantát SYNCHRONY s procesory RONDO a SONNET.

 

Nový implantační systém

Kochleární implantát SYNCHRONY s procesory RONDO a SONNET.

 

Firma MED-EL představila v Mnichově dne 18. června 2014 v rámci programu 13. mezinárodní konference o kochleárních implantátech a implantabilních sluchových technologiích svůj nový kochleární implantační systém SYNCHRONY společně s novým závěsným audio procesorem SONNET.

Audio procesor SONNET je vodě odolný (ochrana IP54 = ochrana proti stříkající vodě ve všech směrech v objemu 10l/min. a částečná ochrana proti vnikajícímu prachu), lehký (hmotnost = 10,6 g včetně 2 baterií) a kompaktní, se dvěma směrovými mikrofony. SONNET je v souladu se strategií implantačního programu firmy MED-EL s označením TRIFORMANCE: detailní kódování zvuku s pomocí technologie „FineHearing“, zachování jemných struktur v hlemýždi a tím zachování zbytků sluchu pro případné budoucí využití, pokrytí celé délky hlemýždě elektrodami pro poslech kompletního spektra zvuků. SONNET nabízí inovovaný systém ASM 2.0 – automatické zpracování signálu – pro snadný poslech v jakémkoli prostředí. K dispozici jsou stovky barevných kombinací a nový audio procesor lze barevně přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu.

Kochleární implantát SYNCHRONY má mimořádně bezpečný magnet s nejvyšší bezpečností pro vyšetření magnetickou rezonancí (MRI). Zatím nikdy nebyl na trhu kochleární implantát, který nevyžaduje chirurgické odstranění magnetu pro vysoké rozlišení magnetické rezonance 3,0 T. V kombinaci s novým audio procesorem nabízejícím pokročilé technologie, jež jsou k dispozici pouze u značky MED-EL, tak mohou uživatelé implantátu SYNCHRONY těžit z nejlepšího porozumění řeči a vnímání hudby, jaké je dnes u KI možné.

Technologie firmy MED-EL zajišťuje, že všichni uživatelé KI této značky mohou těžit z výhod nejnovějšího vývoje v technologii rehabilitace sluchu. Audio procesor SONNET je navržen tak, aby všichni uživatelé KI MED-EL (za posledních 20 let) mohli tento nový procesor používat. Firma MED-EL s novým kochleárním implantačním systémem SYNCHRONY potvrzuje své dlouholeté odhodlání vedoucí k technologické vyspělosti svých implantabilních systémů za účelem nejlepšího možného řešení rehabilitace sluchu.

 

Video: Kochleární implantát SYNCHRONY

Video: Audio procesor SONNET

Video: Audio procesor RONDO s krytem proti vodě  - ochrana IP68 = možnost trvalého ponoření do vody za podmínek stanovených výrobcem, zařízení je hermeticky utěsněno, úplná ochrana proti vnikajícímu prachu

Video: Žijte s implantátem SYNCHRONY